MAXI-знижка у всій мережі «Аптеки низьких цін»

Ваш отзыв

maxi

З 2016р . мережа « Аптека низьких цін » є партнером програми лояльності MAXI CARD . Вся мережа аптек активно розвивається та поступово, у всіх аптеках можна буде отримати карту MAXI .

ЩО ТАКЕ MAXI

  • Програма лояльності Maxi — це перша в Україні мультибрендова програма, яка дозволяє учасникам легко накопичувати бонуси, отримувати знижки та оплачувати бонусами будь-які товари, послуги та дозвілля.
  • Бонусна карта MAXI CARD — це одна карта для всіх покупок, власники якої отримують знижки при покупках і заробляють бонуси на цих покупках в партнерській мережі програми, і в наслідку можуть розплачуватися цими бонусами* в будь-якій торговельній точці MAXI.

Зароблені бонуси можна витрачати як звичайні гроші: 1 бонус = 1 гривня.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ АПТЕКИ НИЗКИХ ЦІН і Махi

  • Отримувати знижку в розмірі до 10%.
  • Брати участь в спільних розіграшах на сторінках Facebook АНЦ і Facebook MAXI
  • Отримувати новини про поточні вигідних акції та пропозиції поштою і в смс.

УПРАВЛІННЯ, КОНТРОЛЬ MAXI КАРТОЮ — ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮ.

Використовуючи мобільний додаток для Android — отримуйте знижку, навіть якщо Ви забули взяти карту з собою.

Також, контролювати баланс бонусів, переносити бонуси з карти на карту, дивитися історію картки, транзакції можна в Особистому кабінеті MAXI.

Додаткову інформацію про умови програми лояльності MAXI CARD, а також мережі магазинів-партнерів і діючих акційних пропозиціях ви можете отримати за телефоном Контакт-центру MAXI 0800 503 036 або на сайті maxicard.ua

В аптеках «Аптека низьких цін» можлива повна оплата товару бонусами. Часткова оплата товару / послуги бонусами і готівковим / безготівковим розрахунком в одному чеку — заборонена. Пропозиція оплати товарів бонусами діє тільки в мережі Аптек, розташованих у Києві. Клієнт, який зробив інтернет замовлення на сайті АНЦ, не може розрахуватися бонусами МAXI.

Комментарии закрыты.