Новий формат дисконтної картки — нові можливості для наших покупців!

Ваш отзыв

Вже півроку “Аптеки низьких цін” пропонують покупцям нові можливості які відкриває нова дисконтна програма розроблена разом із лабораторією “Сінево”.

Яна Дехтяр

Керівник відділу маркетингу мережі медичних лабораторій Сінево

— Дана програма дуже популярна серед покупців та пацієнтів. Проект запущено у 2012му році. За цей час ми встигли провести різноманітні кампанії та акції, які пов’язані з найголовнішим — з покращенням здоров’я наших клієнтів. Аптечні заклади «Аптеки низьких цін» зарекомендували себе з найкращої сторони і проявили, як надійний партнер. А оскільки результати нашої співпраці приносять користь і весь час показують збільшення попиту, ми плануємо довгу і плідну співпрацю.

Медична лабораторія «Сінево Україна» входить до європейської мережі лабораторій «Synevo» і є частиною медичного холдингу «Medicover» і налічує понад 82 лабораторії в Європі. Першу лабораторію в Україні відкрито у 2007 році в Києві. Нині працюють лабораторії і в Дніпрі, Вінниці, Одесі, Харкові, Львові та Чернівцях, а також створено найбільшу національну мережу, яка об’єднує більше 190 лабораторних центрів у понад 70 містах України. В лабораторії працюють понад 1 700 співробітників і щорічно обслуговується більше 2,5 млн пацієнтів, виконуючи понад 13 млн тестів на рік.

Більше 300 000 покупців вже отримали дисконт нового зразку, який не тільки надає 3% знижку на весь асортимент товарів в аптеках “Аптеки низьких цін” та “Благодія”, а і 5% знижку на проведення лабораторних аналізів в будь-якій лабораторії “Сінево”. Формат дисконтних карток дуже зручний його можна легко розмістити на зв’язці ключів, і тоді, персональна знижка на ліки та мед обстеження — завжди буде разом з Вами.

Отримати дисконт дуже просто — треба зробити покупку в “Аптеки низьких цін” та “Благодія” на суму від 150 грн, або завітати на відкриття нової аптеки в своєму місті, де протягом місяця з дати відкриття аптеки дисконти видаються всім, без вийняту, і зовсім безкоштовно!

Комментарии закрыты.